Başlangıçta pvc , aksesuar , destek sacı , cam satışı yapan firmamız yaptığı yeni yatırımlarla üretim ve etki alanını günden güne arttırmıştır.2014 ' de daha iyi hizmet vermek adına AKTAŞ PVC , ELAZIĞ Organize Sanayi ' de 24.000 m2 alan üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alanı , yenilediği son sistem makinaları ile PVC ve CAM sektöründe hızlı ve hassas bir şekilde üretimini devam ettirmektedir.
Şirket, 1991 tarihinde Osman AKTAŞ ve Hasan AKTAŞ tarafından Elazığ da 60 m2 lik atölyede esas faaliyeti olan sıhhi su tesisatı, kalorifer tesisatı ve Güneş enerjisi montaj işleri ile faaliyete başlamıştır. 1994 yılında galvaniz depo üretimi ile güneş enerjisi sistemi imalatına ilk adımını atmıştır. 23–12–1997 yılında kardeşler şirketi kurulmuştur. Şirket, 1999 yılında ise bölgede ilk defa ultrasonik kaynak dikiş makinesi ile paslanmaz çelikten sıcak su deposu üretimi yapan firma olmuştur. 1999 yılında kapalı alanını 600 m2 açık alanını ise 700 m2 ye çıkartmıştır. Sürekli gelişerek teknolojiye uymak için elden gelen çabayı göstermiştir. Ürün yelpazesini 2000 yılında daha da arttırarak kendinden kanatlı 12 borulu ekstrüzyonlu alüminyum kolektörlerin üretimini de katmıştır. Avrupa standartlarında ilk kendinden kanatlı 16 borulu ekstrüzyonlu alüminyum kolektörlerini de üreterek bölgede kendi sektöründe ilkleri uygulamaya devam etmiştir.
Hazırlanıyor...
Aktaş inşaat malzemeleri olarak Elazığ ve bölgede 2002 yılından itibaren doğalgaz, inşaat malzemeleri, ısıtma ve soğutma malzemeleri sektöründe hizmet vermekteyiz. Güçlü bayiliklerimizle piyasada bölgede şeffaf, istikrarlı ve sürekli hedef bazlı sonuç odaklı etkin pazarıyla yer almaktayız. Aktaş inşaat malzemeleri olarak ana stratejimiz inşaat ve enerji sektöründe özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir.
ELLONİ BANYO DOLAPLARI

aktas Copyright © 2017